Rejestracja pojazdów

Agencja Celna Apus oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie rejestracji pojazdów.

Na podstawie udzielonego nam upoważnienia załatwiamy wszelkie formalności w celu uzyskania zaświadczenia z Urzędu Celnego o zapłaconej akcyzie oraz zarejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Oferta dotyczy tylko pojazdów, które będą rejestrowane na terenie miasta Torunia bądź powiatu toruńskiego. Czas realizacji to maksymalnie 2-3 dni od dnia złożenia u nas dokumentów.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić dużo czasu. Dokumenty można złożyć w naszym biurze od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 18:00. Tak ustalone godziny otwarcia umożliwiają Państwu zaplanowanie swojego przyjazdu bez konieczności zmieniania swojego czasu pracy, czy też korzystania z urlopu. W praktyce kolejna wizyta wiąże się już z odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, o czym informujemy każdego klienta telefonicznie.

Na wszystkie Państwa pytania z chęcią odpowiemy pod numerami telefonów: 056 6230525 i 503700027. Zapraszamy też do naszego biura przy ul. Batorego 44.